Sprievodné akcie turnaja

Tlačová konferencia

30. 04. 2015 o 11.00 h: Tlačová konferencia TC Empire Trnava a Slovenského tenisového zväzu k medzinárodným majstrovstvám Slovenska v tenise žien Empire Slovak Open s dotáciou 100-tisíc dolárov (2. - 10. mája 2015 v Trnave). Informovať budú zástupca riaditeľa turnaja Tomáš Boleman a turnajový manažér Oto Majba. Ráta sa aj s účasťou niektorej z popredných slovenských hráčok, ktoré štartujú v Trnave.

Hráčska párty (5. máj 2015)

Počas turnaja je utorkový večer po 19.00 vždy špeciálne venovaný hráčkam, ktoré majú možnosť spoznať sa medzi sebou, ale taktiež s partnermi a organizátormi turnaja. Akcia sa koná v atraktívnom prostredí hotela EMPIRE**** a reštaurácie Strawberries. Neoddeliteľnou súčasťou večera sú, samozrejme, gastronomické pochúťky a lahodné nápoje v sprievode príjemnej muziky.

Family Day (9. máj 2015)
Deň plný zábavy sa každoročne koná v sobotu od skorého rána a je určený pre všetkých návštevníkov, ktorí zavítajú do tenisového centra EMPIRE Trnava. Na deti čaká nafukovací hrad, maľovanie na tvár, animátorky s množstvom zábavných hier, športové a pohybové súťaže a minitenis. Family Day vyvrcholí semifinálovými zápasmi dvojhry a finálovým zápasom štvorhry.


V.I.P. Day (9. máj 2015)
Sobota patrí aj partnerom podujatia, pre ktorých máme pripravený štvorhrový turnaj. Deň je zakončený večerným rautom v reštaurácii Strawberries v hoteli EMPIRE, kde bude okrem bohatého občerstvenia aj odovzdávanie cien víťazom V.I.P. turnaja.

 

Generálny reklamný
partner

Hlavní reklamní partneri

Reklamní partneri

Mediálni partneri